O nás

Vítá Vás Iveta a Antonín Kolářovi. Na jaře roku 2017 nás napadlo přeměnit městský dům, ve kterém jsme provozovali několik let obchod s dřevěným zbožím – www.darkyzthajska.cz, na ubytování. Náš dům pochází z 15. století a má v sobě neuvěřitelného „ducha“. Přijeďte se sami přesvědčit.

Nabízíme Vám ubytování v příjemném rodinném prostředí. Ubytování House of Roses se nachází přímo v centru města. Připravili jsme pro Vás útulné pokoje, apartmán, společenskou místnost a bezkonkurenční vinný sklípek s příjemným posezením a bohatou nabídkou kvalitních vín. Celková kapacita ubytování je 11 lůžek.

Penzion leží v historickém centru Kutné Hory 50 metrů od kostela Sv. Jakuba, 300 metrů od Vlašského dvora a 500 metrů od Chrámu svaté Barbory. V blízkém okolí najdete památky: Morový sloup, Jezuitská kolej – dnes slouží jako Galerie Středočeského Kraje (GASK), Kamenná kašna, Muzeum stříbra – Hrádek a Kostel svatého Jana Nepomuckého. Penzion se nachází 850 metrů od vlakového nádraží Kutná Hora-město a přibližně jeden kilometr od autobusového nádraží. Procházkou 10 minut se dostanete k venkovnímu Aquaparku s krytým plaveckým bazénem a k bobové dráze. Na každém rohu najdete výtečné restaurace např. Harmonia nebo V Ruthardce. Posedět můžete u dobrého šálku čaje v Dobré čajovně nebo naopak u dobré kávy v Blues Cafe.

Rádi se o Vás postaráme a budeme Vás hýčkat. Pro Vaše úplné pohodlí nám prosím vždy sdělte Váš čas příjezdu, jelikož nebydlíme v místě ubytování.

PARKOVÁNÍ v centru města můžete využít na placených i neplacených místech ve vzdálenosti min. 30 až maximálně 500 metrů.